רפואת שיניים


רופא שיניים בעל ותק משנת 1993.

עסק מספר שנים בתחילת דרכו ברפואת שיניים לילדים ורפואת שיניים דחופה, כמו כן כרופא במרפאת השיניים הפרטית.

לאחר מכן התמקד בתחום שריתק אותו יותר מכל, השיקום והכירורגיה, רפואת שיניים רב מערכתית ומאוד מאתגרת.

ד"ר פייגין מקפיד לחדש ולהתחדש, להתעדכן ובמגוון קורסים והשתלמויות רבות בארץ ובעולם על מנת להבטיח למטופלים את הטיפול החדשני והאיכותי ביותר. (קישורית לצילומי תעודות)

מאמין ברפואת שיניים איכותית ומעודכנת שמבטיחה מהירות ביצוע אך בד בבד דובק באיכות ללא פשרות, גם אם יש צורך במאמץ נוסף מהמטופל ומעצמו גם יחד.

בעל נסיון ממוקד ורב שנים בוועדות רפואיות, בייעוץ מקיף בבניית תוכניות טיפול למקרים מורכבים ומיוחדים, כגון בעיות בחוסר עצם, שחיקת שיניים או בבעיות סגר מסובכות.

כיהן כרופא הבית, יועץ דנטאלי בכיר, עמית בוועדה הרפואית הדנטאלית בתאגיד מוביל לרפואה ואסתטיקה.

בעל נסיון רב בטיפולי שיניים תחת הרדמה כללית וסדציה (טשטוש עמוק), ניסיון במאות מקרים של שיקום הפה באמצעות שתלים והעמסה מיידית ביום אחד, גם ללסתות מחוסרות שיניים, כולל בשיטת השתלות ממוחשבות במידת הצורך.

שיקום הפה הוא תהליך אינטנסיבי, מטרתו לסייע לאנשים לשפר את התפקוד שלהם באופן משמעותי. להעניק עצמאות תפקודית ומכאן לאיכות חיים. ד"ר פייגין מאמין במיצוי הפוטנציאל שמתייחס לשאיפה לשחזר ולאחזר בצורה המיטבית את היכולות הקודמות, לעזור למטופל להגיע למטרת השיקום, לחזור לעצמאות ולאיכות החיים שהיו לפני איבוד היכולות תוך כדי פיתוח אסטרטגיות התמודדות ופיצוי עם היכולות שנותרו או שוקמו בחלקן.

ד"ר פייגין מקפיד לעשות שימוש רק בשתלים יוקרתיים בעלי אמינות מיירבית והצלחות מוכחות מדעית לאורך שנים.

משתף פעולה עם מעבדות שיניים בעלות הטכנולוגיות החדישות ביותר ועם טכנאים בדרגת אומן.

ד"ר פייגין נותן מענה רב תחומי בהתאם לצרכיו הייחודיים של כל מתרפא, מספק למטופל את התכנית האופטימלית ואת דרכי הפעולה והטיפול הטובים ביותר בעבור, ומתחייב למקצועיות ללא פשרות.